Fabian Ruiz może odejść z Napoli tylko za ,,nieprzyzwoitą ofertę”

Według informacji ,La Gazetta dello Sport”, Napoli nie ma zamiaru sprzedawać Fabiana Ruiza. Aby rozważyć transfer, zainteresowany hiszpańskim pomocnikiem klub musiałby zaproponować ,,nieprzyzwoitą” kwotę.

Według informacji ,,La Gazetta dello Sport”, Napoli nie ma zamiaru sprzedawać Fabiana Ruiza. Aby rozważyć transfer, zainteresowany hiszpańskim pomocnikiem klub musiałby zaproponować ,,nieprzyzwoitą” kwotę.

Ruiz jest jedną najjaśniejszych postaci radzących sobie w tym sezonie w kratkę Azzurrich i odgrywa kluczową rolę drugiej linii ekipy z Neapolu. 24-letni playmaker stał się celem transferowym kilku klubów, a o wychowanka Betisu już od jakiegoś czasu stara się Real Madryt. Królewscy szukają następcy Luki Modricia, którego długa przygoda w Kastylii nieubłaganie zbliża się do końca. Czy zatem będą oni zdolni zapłacić Napoli “nieprzyzwoite pieniądze” za hiszpańskiego pomocnika?

Pozyskanie Fabiana Ruiza może być jednak naprawdę ciężkie. Neapolitańczycy nie mają zamiaru sprzedawać swojej gwiazdy, która za kadencji Gennaro Gattuso zaświeciła jeszcze mocniej. Wyceniany na Transfermarkcie przed dewaluacją na 60, a teraz na 48 mln Euro Ruiz jest przez Aurelio De Laurentiisa na znacznie więcej. By ściągnąć do siebie MVP Mistrzostw Europy U-21 sprzed roku, Real Madryt musiałby rozbić bank. Na temat doniesień transferowych wypowiedział się dla hiszpańskiego dziennika ,,Sport” agent piłkarza, Alvaro Torres.

Napoli

To oczywiste, że wiele dużych klubów pytało o niego w ostatnim czasie. Ostatnie trzy sezony rozegrał na naprawdę wysokim poziomie. To prawda, że interesuje się nim Real i przekazaliśmy tę informację Napoli. Teraz jednak Fabian musi być skupiony na trwającym sezonie. Wrócimy do tematu latem.

Alvaro Torres dla sport.es

W kuluarach mówi się, że Królewscy są stanie zaoferować ekipie ze Stadio San Paolo Lucasa Vazqueza i sporą sumę pieniężną. Czy Napoli się jednak zgodzi?

Foto. The Express