MMA

Shevchenko zachwycona projektem ,,Fight island” Dana White’a!

Pomysł Dana White’a na ominięcie przepisów spowodowanych wszechobecną pandemią spotyka się z coraz szerszym odbiorem. Czasem komentarze bywają nie bardzo pochlebne takie jak ten Randiego Costy, z którym na pewno nie zgodziłaby się mistrzyni UFC kategorii poniżej 57 kg.

Peruwianka z wielkim entuzjazmem podchodzi do projektu włodarza UFC, Dana White’a. Jest zdania, że nie tylko chciałaby tam trenować, walczyć, regenerować się po walce, a nawet zostać i żyć. Z pewnością jest to jedna z najbardziej entuzjastycznych opinii na ten temat.

,,To świetny pomysł, kiedy o tym usłyszałam od razu sobie pomyślałam ‘’na pewno tam będę!’’(…),,Chce walczyć na tej wyspie, chce tam trenować…chce tam żyć! Naprawdę chcę tam spędzić swój czas”.

Mówi Shevchenko podczas rozmowy z MMA Fighting’s Eurobash podcast
Dana White’a

Najwidoczniej Peruwiańska miłośniczka broni jest także fanką rajskich wysp, ponieważ ciepłe słowa lecące w stronę ,,Fight island” się nie kończą.

,,Uwielbiam mieć swój obóz przygotowawczy w miejscach o bardziej kolorowym klimacie i jeśli mam walczyć na wyspie, to czemu miałabym tam nie trenować? Pewnie byłoby świetnie mieć tam swój obóz przygotowawczy, walczyć i zostać po walce na regeneracje. Jak to brzmi? Dla mnie cudownie!”.

W czerwcu na UFC 251 Shevchenko miała podejmować pretendentke ze Szkocji Joanne Calderwood, jednakże w obecnej sytuacji walka stoi pod wielkim znakiem zapytania. Spytana o potencjalne starcie obu Pań na mocno zaludnionym półwyspie zaraz po wyleczeniu kontuzji Peruwianka odpowiada, że nie widzi żadnych przeciwwskazań.

,,Może być. Jeśli to jest jakieś wyjście, będę bardziej niż zadowolona, walcząc tam.”

Dana White’a

,,Bullet” ma odzyskać pełną sprawność po operacji nogi już w sierpniu, przez którą walka ze Szkotką została przesunięta.

,,Tak mi powiedzieli lekarze, koniec  Sierpnia. Najprawdopodobniej muszę się jakoś pośpieszyć, żeby to była rzeczywista data powrotu” Mówi Shevchenko. ,,Myślę, że to może być realna data mojego powrotu, tylko musze ciężko pracować.”

Posiadaczce pasa UFC kategorii muszej należy życzyć szybkiego powrotu do zdrowia, ponieważ jej walka z Calderwood wydaję się naprawdę ciekawym zestawieniem.

Fot. Instagram